امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43483
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، انتشار یک فیلم ویدئویی از گردان های موسوم به «انقلابیون بابا عمرو» و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، انتشار یک فیلم ویدئویی از گردان های موسوم به «انقلابیون بابا عمرو» و «کماندوهای باباعمرو» در شبکه های اینترنتی منتشر شده است که آنان را در حال تیراندازی هوایی در شهر «معلولا» در ریف دمشق نشان می دهد.

همچنین تعدادی خودرو در این فیلم مشاهده می شود که به مسلسل های سنگین مجهز بوده و در حال گشت زنی در خیابان های معلولا هستند.

در این میان یک منبع سوری گفت که گروه های مسلح در پی تلاش برای ورود به معلولا، به تیراندازی هوایی برای به وحشت انداختن اهالی این شهر اقدام کردند و از آنان و نیز کمیته های مردمی خواستند تمام سلاح های خود را تحویل دهند.

این تحولات درحالی رخ داده است که تروریست ها به منظور فراهم کردن زمینه یورش به معلولا، یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی یک ایست نظامی در ورودی این شهر را منفجر کردند.

در این میان، نیروهای ارتش سوریه در تکاپو برای آغاز عملیات گسترده نظامی علیه تروریست های مسلحی هستند که در اطراف شهر توریستی و مسیحی نشین معلولا مستقر شده اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها