امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43490
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم در حدود سه هزار و سیصد سالن سینمای آمریکا و کانادا اکران عمومی شده و رقیب آن در جدول ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم در حدود سه هزار و سیصد سالن سینمای آمریکا و کانادا اکران عمومی شده و رقیب آن در جدول گیشه نمایش درام شرح حال گونه «سالینجر» است.

«ریدیک» را دیوید تولی بر اساس فیلم‌نامه‌ای از خودش و جیم ویت کارگردانی کرده و به جز وین دیزل، کارل اوربان هم در آن یکی از نقش‌های اصلی را بازی می‌کند.
وین دیزل در این فیلم یک بار دیگر در نقش کاراکتر ریدیک بازی کرده است. او یک سرباز ناراضی است که از زمین به کره مریخ تبعید شده است.

ریدیک در مریخ باید با نسلی از موجودات بیگانه فضایی غارتگر و بیرحم مقابله کند و بزودی متوجه می‌شود گروهی از زمین به مریخ فرستاده شده‌اند تا وی را بکشند.

این محصول مشترک آمریکا و انگلستان با هزینه معمولی 38 میلیون دلاری تولید شده و برای آن پیش‌بینی فروشی 100 میلیون دلاری در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی می‌شود.
«ریدیک» قسمت دوم فیلمی به نام «وقایع نگاری ریدیک» است که در سال 2004 به نمایش عمومی در آمد و با هزینه تولید 100 میلیون دلاری خود، فقط 58 میلیون در آمریکا و کانادا فروش کرد.
«سالینجر» رقیب «ریدیک» در جدول گیشه نمایش فیلمی مستند به کارگردانی شین سالرنو است و همان طور که از نام آن مشخص است، نگاهی به زندگی و فعالیت‌های ادبی جی دی سالینجر نویسنده کلاسیک دارد.

«ریدیک» در حالی شانس کسب عنوان صدرنشینی جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا را دارد که طی سه هفته گذشته، «سر پیشخدمت» صدرنشین این جدول بوده است.

درام شرح حال گونه و ضد نژاد پرستی لی دانیلز اولین و تنها محصول سینمایی در سال 2013 است که توانسته طی سه هفته متوالی صندرنشین جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شود.
به نوشته سایت اینترنتی آی ام دی‌بی ، این موضوع باعث تعجب و شگفتی هر دو گروه تحلیل‌گران اقتصادی سینما و دست‌اندرکاران سینمایی شده است.

فروش 20 میلیون دلاری «سر پیشخدمت» در هفته سوم نمایش، فروش کلی هفده روز اول آن را به مرز 80 میلیون دلار رسانده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها