امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43494
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 85
نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جنگ‌طلب ...

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جنگ‌طلب دولت آمریکا و اوباما گفت: دولت مردمی سوریه به دلیل آنکه بر آرمان‌های ملتش ایستادگی کرده و اجازه نمی‌دهد که کشورش به پایگاهی برای القاعده و سلفی‌ها تبدیل شود امروز به جنگ تهدید می‌شود.

وی آمریکا و اسرائیل را محرکان اصلی جنگ بر علیه سوریه خواند و خاطرنشان کرد: دولت سوریه در جنگ‌های 33، 22 و 8 روزه که به شکست آمریکا و اسرائیل منجر شد، حامی اصلی مقاومت و مردم لبنان بود و این طبیعی است که این دو کشور به دنبال جنگ‌افروزی با ملت مظلوم سوریه باشند.

قاضی‌پور به سازماندهی مخالفان سوریه در قطر و ترکیه اشاره کرد و اظهار داشت: نیروهای زیادی از کشورهای مختلف با پول عربستان در قطر سازماندهی شده و برای آموزش به ترکیه می‌روند تا با ارتش مردمی سوریه به جنگ بپردازند.

نماینده مردم ارومیه در پایان به قدرت نظامی سوریه اشاره کرد و افزود: جنگ احتمالی غرب با سوریه نقطه فروپاشی آمریکا و اسرائیل خواهد بود. اگر آمریکا به سوریه حمله کند قطعا ویتنام دومی برایش رقم میخورد و منافعش در خاورمیانه به خطر می‌افتد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها