امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43504
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 64
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به برگزاری ...

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به برگزاری چهاردهمین اجلاس خبرگان رهبری اشاره کرد و اظهارداشت: اجلاس‌های مجلس خبرگان همیشه برکات خاص خود را دارد اما این اجلاس دارای برکات و ارزش بیشتری بود چراکه اضافه بر گزارش سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس که بسیار سودمند و مفید بود نطق آقای روحانی رئیس‌جمهور نیز بیان شد.

وزیر اطلاعات تصریح‌کرد: آقای روحانی به تشریح ابعاد مختلف اوضاع و مسائل روز کشور پرداختند که برای نمایندگان مجلس خبرگان بسیار مفید بود و در شرایط فعلی یک بحث ضروری به شمار می‌رفت.

وی با تأکید بر اینکه نمایندگان مجلس خبرگان رهبری نیز در یک فضای صمیمی مسائل مدنظر خود را مطرح کردند، گفت: نطق‌های قبل از دستور مجلس خبرگان در یک فضای بسیار خوب با اخلاقیاتی که در شأن نمایندگان خبرگان است و همیشه چنین فضایی بر مجلس خبرگان حکمفرما بوده، مطرح شد.

حجت‌الاسلام علوی بر همین اساس به برگزاری 4 جلسه مجلس خبرگان آکنده از صفا، صمیمت و تبادل سازنده نظرات، اشاره و تصریح‌کرد: این مجلس جلسات بسیار مفیدی را پشت سر گذاشت.

وزیر اطلاعات اضافه‌کرد: همیشه پایان زیبای این جلسات با تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان‌گذار امام راحل و دیدار با مقام معظ رهبری صورت می‌گیرد که نمادی از ادامه راه امام راحل توسط نمایندگان خبرگان رهبری است که نوعاً در مسئولیت‌های حساس در کشور درحال انجام وظیفه هستند و تبعیت از رهبری به عنوان ولی فقیه زمان است که نمایندگان خبرگان خود را مستلزم به حمایت از این عمود و ستون خیمه نظام و انقلاب می‌دانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها