امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43522
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 100
آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به دیدار اعضای مجلس خبرگان ...

آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبری در این دیدار تأکید کردند که آینده نظام جمهوری اسلامی را بسیار خوب می‌بینم و به آینده خوش‌بین هستم؛ کشور مشکلی ندارد و با تعامل کامل ملت و دولت مشکلاتی که دیگران برای کشور به وجود آورده‌اند از سر راه برداشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: در این جلسه چند نفر از اعضاء در این دیدار صحبت کردند؛ صحبت‌های خود را پیرامون مسائل مختلف بیان کردند.

آیت‌الله ممدوحی همچنین گفت که بخش دیگری از سخنان مقام معظم رهبری به موضوع سوریه باز می‌گشت که ایشان فرمودند جبهه استکبار و  آمریکا منافعی با نگاه استعماری برای خود تعریف کرده و می‌خواهد هر مقاومتی را با زورگویی و زیاده خواهی از بین ببرند.

عضو مجلس خبرگان در پایان خاطرنشان کرد: ایشان فرمودند آنچه در بیداری اسلامی اتفاق افتاده کوده‌تایی نیست که بعد خاموش شود بلکه ادامه دارد و خواب را از چشم غرب و کفر می‌برد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار