امروز : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 5
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43527
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به تبریز برگزیدگان بخش کودک و نوجوان و عروسکی چهارمین جشنواره تئاتر مقاومت به شرح زیر اعلام شد: *  بخش طراحی پوستر و ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به تبریز برگزیدگان بخش کودک و نوجوان و عروسکی چهارمین جشنواره تئاتر مقاومت به شرح زیر اعلام شد:
*  بخش طراحی پوستر و بروشور

1- علیرضا توانا برای طراحی پوستر نمایش شهر مورچه‌ها

2- میثم خالبندی برای طراحی پوستر نمایش لالایی گل لاله

3- حسین نصیری برای طراحی پوستر نمایش راز پروانه
* بخش طراحی لباس

1- مقدمی شامیریان برای نمایش شهر مورچه‌ها

2- مینا اکبری ناصر برای نمایش رویای واقعی
3- آرزو مهری برای نمایش راز پروانه
* بخش ماسک و گریم

در بخش ماسک هیئت داوران تقدیر ویژه از مصطفی باقر‌آبادی برای نمایش لالا‌یی گل لاله به عمل آورد.

در بخش گریم نیز هیئت داوران تقدیر ویژه از گروه نمایش شهر مورچه‌ها داشت.
* بخش موسیقی

1- نادر شهسواری برای نمایش شهر مورچه‌ها
2- گروه موسیقی نمایش سرباز کوچک

3- عرفان متکی‌یایی برای نمایش یک شب طولانی
*‌ بخش طراحی صحنه

1- ایمان اوردی‌زاده برای نمایش گل مین

2- رقیه نوروزبیگی برای نمایش اگر پدرم را دیدی
3- گروه نمایش یک شب طولانی
* بخش طراحی و ساخت عروسک

1- ایمان اوردی‌زاده و سمیرا یزدان‌پژو برای نمایش گل مین

2- سهیلا باجلان برای نمایش جنگجویان کوچک
3- مهدی شیری برای نمایش راز پروانه
* بخش بازیگری کودک و نوجوان

1- کیمیا مکاری برای بازی در نمایش اول اسم بابام

2- سالار نجفیان برای بازی در نمایش اول اسم بابام

3- به طور مشترک به آرشام طالبی برای بازی در نمایش اگر پدرم را دیدی و صبا سنایی برای بازی در نمایش راز پروانه

در این بخش هیئت داوران از محدیث یوسفی و مهنا نیازی برای بازی در نمایش رویای واقعی تقدیر به عمل آورد.
*‌بخش بازیگری زن

1- ندا نوری برای بازی در نمایش شهر مورچه‌ها

2- بهار محمودزاده و نیلوفر سیاری برای بازی در نمایش شهر مورچه‌ها

3- بهار کریم‌زاده برای بازی در نمایش اول اسم بابام
* بخش بازیگری مرد

1- مهدی داوودی برای بازی در نمایش شهر مورچه‌ها

2- میثم عبادی برای بازی در نمایش شهر مورچه‌ها

3- میلاد ورجاوند برای بازی در نمایش شهر مورچه‌ها

در این بخش هیئت داوران از بهمن داداشی و مهدی ضیائیان برای بازی در نمایش شهر مورچه‌ها تقدیر به عمل آورد.
* بخش کارگردانی نمایش عروسکی

1- ایمان اوردی‌زاده برای کارگردانی نمایش گل مین

2- سید رضا محمودی برای کارگردانی نمایش راز پروانه
3- کیوان اقبالی برای نمایش یک شب طولانی
* بخش کارگردانی کودک و نوجوان

1- رضا بیات برای کارگردانی نمایش شهر مورچه‌ها

2- بهار کریم‌زاده برای کارگردانی نمایش اول اسم بابام

3- مهرنوش حسینی برای کارگردانی نمایش اگر پدرم را دیدی
* بخش نمایشنامه‌نویسی عروسکی

1- مهدی شاه‌پیری برای نمایشنامه گل مین

2- هیئت داوران در این بخش هیچ انتخابی را نداشت
3- سید رضا محمودی برای نمایش راز پروانه
* بخش نمایشنامه کودک و نوجوان

1- رضا بیات برای نمایشنامه شهر مورچه‌ها

2- بهار کریم‌زاده برای نمایشنامه اول اسم بابام

3- شیرین اسحاقی برای نمایشنامه اگر پدرم را دیدی

* برگزیدگان بخش تئاتر خیابانی به شرح زیر است:
* بخش موسیقی

هیئت داوران به دلیل زنده بودن موسیقی تعدادی از نمایش‌ها و بهره‌گیری مناسب از عنصر موسیقی برای همراهی با گروه اجرایی از گروه موسیقی نمایش عباس به کارگردانی امیرحسین شفیعی تقدیر به عمل آورد.

جایزه ویژه این بخش نیز به گروه نمایش موسیقی جلال رئیسی به کارگردانی علی محمد رادمنش اهدا کرد.
* بخش پوستر و بروشور

هیئت داوران در این بخش از رحیم ناظمی طراحی بروشور نمایش هفت پرده عاشقی تقدیر کرد و جایزه ویژه این طرح را به آرزو رستمی طراح بروشور نمایش عباس اهدا کرد.
* بخش بازیگری زن

1- فاطمه رادمنش برای بازی در نمایش جلال رئیسی

2- فرانک بلورزاده برای بازی در نمایش یوسف

3- راضیه ده‌پائینی برای بازی در نمایش عباس

در این بخش هیئت داوران از ژاله کاظمی برای بازی در نمایش دشمن برای صلح نمی‌آید تقدیر به عمل آورد.
* بخش بازیگری مرد

1- علی‌محمد رادمنش برای بازی در نمایش جلال رئیسی

2-روح‌الله سنایی برای بازی در نمایش‌های عباس و آخرین یادداشت

3- به صورت مشترک فیروز حیدرزاده برای بازی در نمایش جنگ و هزار سال تنهایی و حامد منافی برای بازی در نمایش هفت پرده عاشقی

هیئت داوران در این بخش از مسعود محرابی برای نمایش مرحله آخر و رضا زیتونی برای بازی در نمایش یوسف تقدیر به عمل آورد.
* بخش کارگردانی

1- فاطمه رادمنش و علی‌محمد رادمنش برای کارگردانی نمایش جلال رئیسی

2- امیرحسین شفیعی برای کارگردانی نمایش عباس

3- حیدر رضایی برای کارگردانی نمایش عروسک فروش

در این بخش هیئت داوران از مسعود محرابی کارگردان نمایش مرحله آخر تقدیر به عمل آورد.
* بخش طرح و ایده

1- هیئت داوران هیچ برگزیده‌ای را نداشت

2- علی محمد رادمنش برای نمایش جلال رئیسی

3- به صورت مشترک نرگس خاک‌کار برای نمایش آخرین یادداشت و امیرحسین شفیعی برای نمایش عباس

هیئت داوران در این بخش از طراح نمایش برخورد نزدیک از نوع آخر مصطفی کلی‌بندی تقدیر به عمل آورد.
حاشیه‌هایی از مراسم اختتامیه:
* در این مراسم از از نورالدین عافی به عنوان رزمنده و چنگیر اوزک به عنوان کارگردان و مدرس تئاتر سایه از کشور ترکیه تقدیر به عمل آمد.

* این مراسم با بیش از یک ساعت تاخیر آغاز شد.

* در ابتدای معرفی برگزیدگان لوح حسین نصیری طراح پوستر و بروشور تئاتر «راز پروانه» در بین لوح‌های برگزیدگان وجود نداشت.

* مهدی داوودی بازیگر برگزیده مرد پس از دریافت تندیس و لوح جشنواره قصد داشت تا دست محمود عزیزی پیشکسوت و مدرس تئاتر را ببوسید که در این حین تندیس از دستش افتاد و صدای بلندی را ایجاد کرد.

* در این مراسم همچنین گروه موسیقی ماهور و گروه موسیقی آقا شیخ فتح الله رضایی برنامه‌هایی را اجرا کردند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار