امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43535
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، بنا بر بیانیه سرویس مطبوعاتی وزارت موقعیتهای اضطراری ازبکستان، این وزارتخانه آموزش هواپیماهای بدون ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، بنا بر بیانیه سرویس مطبوعاتی وزارت موقعیتهای اضطراری ازبکستان، این وزارتخانه آموزش هواپیماهای بدون سرنشین را در دره استراتژیک «کامچیلک» در بخش ازبکی دره فرغانه آغاز کرده است.

بنا به گزارش پایگاه خبری «کانیوز» و به گزارش سرویس خبری وزارت موقعیت‌های اضطراری ازبکستان در دره استراتژیک «کامچیک» که «تاشکند» را به دره فرغانه متصل می‌کند، وزارت موقعیت‌های اضطراری آموزش هواپیماهای بدون سرنشین را آغاز کرده است.

این آموزش به‌ منظور نظارت بر عملیات تاکتیکی ویژه می‌باشد و در این راستا نیروهای امداد، آتش‌نشانی و اورژانس نیز همکاری دارند.

این آموزش با حضور نمایندگان ویژه وزارتخانه‌های کشور، دفاع و موقعیت‌های اضطراری و مدیریت شهرهای «نمنگان» و تاشکند صورت می‌گیرد.

این مسئله در حالی است که باور کارشناسان، واشنگتن در راستای کمک‌های نظامی به ازبکستان در جریان خروج نیروهای امنیتی از افغانستان برای اشراف بر منطقه ژئوپلتیک دره فرغانه بدنبال اقدام برای کشف اطلاعات از طریق هواپیماهای بدون سرنشین خواهد کرد.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها