امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43550
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هریس جعفر رزاقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی اطلاع واصله مبنی بر دپوی اموال مسروقه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هریس جعفر رزاقی ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در پی اطلاع واصله مبنی بر دپوی اموال مسروقه در خیابان تربیت شهر هریس، مراتب برای بررسی صحت و سقم موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفته پس از تحقیقات جامع و کامل مشخص شد که آدرس فوق منزل پدری فردی سابقه‌دار به هویت «م - ع » است که در حال حاضر ساکن تهران بوده و گاها به آنجا تردد می‌کند از این رو منزل پدری وی تحت تعقیب و مراقبت قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با توجه به عدم تردد مشارالیه به منزل پدری و با عنایت به اینکه بیم معدوم کردن اموال مسروقه وجود داشت پس از اخذ مجوز قضایی به آدرس اعلامی عزیمت و بارزسی از منزل انجام شد که نهایتا تعدادی اموال مسروقه کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: پیشگیری از جرائم به‌خصوص سرقت مختص پلیس نبوده و یک وظیفه همگانی است و فرماندهی انتظامی شهرستان هریس آمادگی پلیس 110 را برای دریافت هرگونه گزارش و اخبار اعلام کرد.
انتهای پیام/60001/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار