امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43557
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، فرمانده انتظامی شهرستان لامرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، فرمانده انتظامی شهرستان لامرد اظهار داشت: در پی سرقت‌های متوالی موتورسیکلت در سطح این شهرستان و اماکن شلوغ، ماموران اقدامات خود را برای دستگیری سارق یا سارقان آغاز کردند.

سرهنگ اکبر زلفی افزود: ماموران با اقدامات اطلاعاتی و فنی سارق را شناسایی و بعد از مسافتی تعقیب و گریز وی را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه هنگام دستگیری سارق، موتورسیکلت مسروقه نیز از وی کشف شد، تصریح کرد: سارق برای انجام تحقیقات تکمیلی و اقدامات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لامرد خاطرنشان کرد: در تحقیقات صورت گرفته سارق به 6 فقره سرقت موتورسیکلت در سطح این شهرستان اعتراف کرد.

زلفی گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی ماموران خریداران موتورسیکلت‌های مسروقه دستگیر و اموال سرقتی از آنان کشف شد.

وی با بیان اینکه تمام مالباختگان این پرونده شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: با تکمیل شدن تحقیقات، متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شدند و اموال مسروقه پس از سیر مراحل قانونی تحویل مالباختگان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لامرد در راستای پیشگیری از سرقت موتورسیکلت از شهروندان درخواست کرد که هنگام پارک این وسیله نقلیه، ضمن قفل و زنجیر کردن، آن را در شعاع دید خود قرار داده و در موقع مراجعه به بازار و اماکن عمومی در سطح شهر حتی برای دقایقی کوتاه از رهاکردن و یا سپردن موتورسیکلت خود به اشخاص و افراد ناشناس و غیرمسئول خودداری کنند.
انتهای پیام/2448/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها