امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43559
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، اسماعیل حاجی‌پور ظهر امروز در جمع مدیران شهرداری و اعضای هیئت رئیسه شورای این شهر با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، اسماعیل حاجی‌پور ظهر امروز در جمع مدیران شهرداری و اعضای هیئت رئیسه شورای این شهر با بیان اینکه در مدت دو روز از فعالیت شورای شهر رشت تصمیمات خوبی گرفته شد، اظهار کرد: به‌زودی این تصمیمات عملیاتی می‌شود.

وی، به رسوایی ناشی از اتفاق‌های نامطلوب برخی از اعضای دوره سوم شورای شهر رشت اشاره کرد و گفت: به دلیل اتفاق‌هایی که در رشت رخ داده در هر جای دنیا که می‌رفتیم از ما می‌پرسیدند در رشت چه خبر است.

عضو شورای شهر رشت، با بیان اینکه زمانی شهر رشت جزو نخستین‌ها بود، تصریح کرد: نخستین انجمن شهر در سال 1305 در رشت با 20 نفر تشکیل شد و بسیاری از نخستین‌ها متعلق به این شهر بود.

وی، با اشاره به اینکه اکنون رشت از هر نظر جزو آخرین کلانشهر کشور است، افزود: اعضای شورای شهر رشت با تمام وجود خود آماده خدمت هستند.

حاجی‌پور ادامه داد: ما برای حاکمیت به شورا نیامده‌ایم بلکه برای دست به دست یکدیگر دادن و ساختن شهر آمده‌ایم.

وی، رشت را شهر گمشده‌ نامید و خاطرنشان کرد: کسی نمی‌داند در کجا باید رشت را پیدا کند و چشم‌های اشک‌آلود این شهر که زمانی نور امید از آن درخشش داشت اکنون دیگر نوری ندارد.

عضو شورای شهر رشت، با تأکید بر اینکه باید گذشته را فراموش کنیم، یادآور شد: از امروز دست در دست هم دهیم تا رشت که زمانی عروس شهرهای ایران بود را دوباره احیا کنیم و به جایی که استحقاق دارد، برسانیم.

وی، اضافه کرد: می‌توانیم با کمک یکدیگر افتخارات گذشته رشت را احیا کنیم و ما قسم خورده‌ایم آنچه در توان ما باشد برای توسعه شهر گام برداریم.

حاجی‌پور، رشت را دارای عقب‌ماندگی‌های زیادی خواند و متذکر شد: باید یک شهردار برای شهر رشت انتخاب کنیم که در خور آن باشد.

وی از مدیران شهرداری و اعضای شورای رشت خواست تا برای بازگرداندن امنیت روانی شهر رشت تلاش کنند.
انتهای پیام/2300/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها