امروز : پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 March 21
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 436
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۰
تعداد بازدید: 621
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر تهران، سازمان زیباسازی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر تهران، سازمان زیباسازی در نظر دارد طرح ساماندهی تبلیغات محیطی انتخابات را به مرحله اجراء درآورد.به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر تهران، سازمان زیباسازی در نظر دارد طرح ساماندهی تبلیغات محیطی انتخابات را به مرحله اجراء درآورد.
این سازمان از طراحان و هنرمندان دعوت کرده طرح های مربوط به سازۀ تبلیغات انتخاباتی را باتوجه به ویژگی های موقت طراحی کنند. ویژگی این سازه ها باید به صورت پرتابل و قابل حمل باشد، سازه قابلیت مونتاژ در محل نصب را داشته باشد، خود ایستا و قابلیت اتصال به المانهای شهری را داشته باشد، مناسب نصب در فضاهایی مانند حدفاصل بین پیاده رو و سواره رو باشد، مقاومت لازم در برابر وندالیزم شهری را داشته باشد، مزاحمتی برای پیاده و سواره ایجاد نکند، دارای ضخامت زیاد و فضاگیر نباشد، برای حمل و نقل نیاز به جرثقیل نباشد، ابعاد مورد نظر فضای تبلیغاتی بین 4 تا 10 متر مربع (بسته به فضای اجرا) باشد، جنس فریم سازه می تواند فلزی و سطح تبلیغاتی نیز از جنس فلکسی، تخته، کارتون پلاست و... باشد، مونتاژ و نصب سازه در سریع ترین زمان ممکن انجام شود، ارتفاع سازه از کف پیاده رو 2 متر و براساس ارتفاع انسانی طراحی شود، طول سازه حداکثر 5 متر باشد، رنگ سازه با محیط هماهنگی و همخوانی داشته باشد، سازه در برابر شرایط اقلیمی مقاوم باشد وامکان بازیافت داشته باشد.
طراحان و هنرمندان تا پایان وقت اداری 10 اردیبهشت ماه مهلت دارند آثار خود را  به دبیرخانه ساماندهی تبلیغات انتخابات ارائه کنند.
لازم به ذکر است به طرح برگزیده پس از تأیید یک نمونه، مبلغ 30,000,000 ریال به عنوان جایزه طراحی اهداء خواهد شد.
علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت: www.zibasazi.ir نسبت با مطالعه فراخوان طرح ساماندهی تبلیغات محیطی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر تهران اقدام و یا با شماره تلفن: 89357509 تماس حاصل کنند.
دبیرخانه این رویداد در خیابان ولیعصر(عج)، نرسیده به میرداماد، کوچه دامن افشار، پلاک 55، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه پنجم، معاونت فرهنگی، دبیرخانه ساماندهی تبلیغات انتخابات واقع است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار