امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43602
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، نخستین همایش تئاتر کاربردی حوزه هنری که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، نخستین همایش تئاتر کاربردی حوزه هنری که در قالب برپایی کارگاه‌های مختلف آموزشی از اول تیرماه با حضور هنرجویانی از چهارده استان کشور در شهرهای تهران، یزد، اصفهان، شاهرود، مشهد و زاهدان برگزار شده بود، طی روزهای 18 تا 21 شهریورماه آیین پایانی خود را در تهران جشن می‌گیرد.
 
در همین حال در روزهای یاد شده، کارگاه‌های دوره‌ی پیشرفته همایش تئاتر کاربردی نیز با حضور اساتید مجرب بین‌المللی برگزار خواهد شد.
 
طبق جدول برنامه‌های مرحله‌ی نهایی نخستین همایش تئاتر کاربردی، دو استاد از کشورهای آلمان و امریکا در این همایش حضور خواهند یافت و کارگاه‌های خود را با عنوان «تئاتر برای زندگی» و «تئاتر درمانی» در پلاتوهای شماره یک و دو حوزه هنری به شرح زیر، برگزار خواهند کرد:
 
 
* کارگاه «تئاتر برای زندگی»؛ مربی: رعنا گراسر از کشور آلمان
 
روزهای 18 تا 21 شهریورماه؛ صبح، ساعت 9 تا 12 و بعد از ظهر ساعت 15 تا 18
 
* کارگاه «تئاتر درمانی»؛ مربی: برنت بلر از کشور آمریکا
 
روزهای 19 و 20 شهریورماه؛ صبح، ساعت 9 تا 12 و بعد از ظهر ساعت 15 تا 18
 
همچنین هزینه ثبت نام کارگاه‌ها برای هنرجویان علاقه‌مند نیز برای کارگاه «تئاتر برای زندگی» 70 هزارتومان و برای کارگاه «تئاتر درمانی» 40 هزار تومان پیش‌بینی شده است.
 
اولویت ثبت نام با هنرجویانی خواهد بود که تیرماه 92 در دوره‌های مقدماتی و تکمیلی همایش تئاتر کاربردی حضور داشته‌اند.
 
لازم است هنرجویان هزینه‌ی ثبت نام کارگاه‌های مورد نظر خود را به شماره حساب 20939-593 بانک تجارت شعبه‌ی سمیه‌ی غربی کد 180(قابل واریز در تمامی شعب) به نام معاونت هنری واریز کرده و قبض رسید آن را حداکثر تا یک روز پیش از برگزاری هر کارگاه به دفتر تئاتر کاربردی مرکز هنرهای نمایشی تحویل داده یا تصویر آن را به شماره فکس 88804070  یا به نشانی الکترونیکی: hht.karbordi@gmail.com  ارسال نمایند.
 
همچنین شماره‌ تلفن‌های 88895053 – 09127792078 پاسخگوی سوالات احتمالی علاقه‌مندان و هنرجویان خواهد بود.
 
در این همایش علاوه‌ بر کارگاه‌های آموزشی برنامه‌های دیگری چون اجرای نمایش‌های کاربردی، حلقه‌های گفت‌و‌گو، ارائه تجربه و نشست‌های تخصصی نیز برگزار می‌شود.
 
دو استاد از کشورهای آلمان و امریکا در این همایش حضور خواهند یافت و کارگاه‌های خود را با عنوان "تئاتر برای زندگی" و "تئاتر درمانی" برگزار خواهند کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها