امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43613
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه گاردین، معلمین انگلیسی دو اعتصاب یک روزه برگزار می‌کنند. بنا بر اعلام دو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه گاردین، معلمین انگلیسی دو اعتصاب یک روزه برگزار می‌کنند. بنا بر اعلام دو اتحادیه اصلی معلمین، قرار است راهپیمایی سراسری‌ای نیز پیش از کریسمس و در پایان دوره تحصیلی در سال 2013 برگزار شود.

«اتحادیه ملی معلمین» و «انجمن ملی مدیران مدارس اتحادیه معلمین زن» دو اتحادیه‌ای هستند که این اعتصاب‌ها را ترتیب داده‌اند. مناطق شرقی انگلیس، یورکشایر و همبرساید از جمله مناطقی هستند که معلمین مدارس آن قصد دارند در روز اول اکتبر اعتصاب کنند. دو هفته بعد در روز 17 اکتبر نیز اعتصابی مشابه در مدارس مناطق شمال شرق، جنوب غرب، لندن و جنوب شرق انجام می‌شود.

این اعتصاب‌ها در اعتراض به عدم توافق اتحادیه‌ها با دولت بر سر میزان دستمزدها، قوانین بازنشستگی و همچنین شرایط کاری معلمین انجام می‌شود.

روسای اتحادیه‌های معلمین می‌گویند تمام مشکلات ناشی از این است که «مایکل گاو» وزیر آموزش انگلیس مشکلات معلمین و شرایط حرفه آن‌ها را نفهمیده است. با وجود آنکه گاو دیدارهایی با مسئولان اتحادیه‌ها داشته، اما اتحادیه‌ها می‌گویند وی مباحث را جدی نگرفته و مشکلات معلمین را نادیده گرفته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها