امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4365
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۱۹
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، با آغاز دور جدید فعالیت های بسیج از ابتدای سال جدید در زمینه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، با آغاز دور جدید فعالیت های بسیج از ابتدای سال جدید در زمینه خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در کشور و حضور گسترده بسیجیان در عرصه نبرد سایبری، معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام انتخابات، عوامل استکبار جهانی دور جدیدی از حملات سایبری را به وب سایت های بسیج و در راس آنها پایگاه اینترنتی بسیج Basij.ir شروع کرده‌اند.

طبق این گزارش، حملات سایبری فوق در قالب یک حمله اینترنتی توزیع شده از آی‌پی‌های (IP) متعدد مربوط به کشور لهستان است که از ابتدای رصد این حملات، اقدامات دفاعی از سوی معاونت فاوای بسیج انجام شده است.

این حملات که همچنان ادامه دارد با مانیتورینگ لحظه ای، تشکیل تیم های اجرایی ویژه و اقدام برای خنثی سازی و مقابله با حملات توسط نیروهای سایبری بسیج کنترل و دفع می شود.

لازم به ذکر است طبق پیگیری بعمل آمده از مبادی مربوطه، عاملان حملات سایبری از کشور لهستان به چندین جای مختلف کشور در حال حمله هستند که تاکنون به موفقیت چشمگیری دست نیافته اند.

از ابتدای سال جاری تا کنون، سازمان بسیج مستضعفین و در راس آن سردار نقدی ریاست این سازمان با بررسی دقیق و تبیین فرمایشات مقام معظم ولایت برای ایجاد و خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اقدام کرده‌اند.

وی در همین راستا برگزاری انتخابات با حضور حداکثری، امن و ایمن در انتخابات را در خلق حماسه سیاسی اعلام کرده است.

همچنین اصلی ترین حماسه سیاسی در عرصه جهانی را شناساندن ظلم و جنایات آمریکا به دنیا و نمایش پوشالی بودن قدرت آمریکا معرفی کرده‌اند که برخی سخنرانی های سردار نقدی طی یک ماه اخیر بویژه افشای توطئه های دشمن در پروژه کشته سازی و ... باعث واکنش های شدید و عصبی دشمنان و رسانه های وابسته شده است.

بسیج مستضعفین این حملات و واکنش ها را نشانی از عملکرد صحیح رسانه ای در راستای اجرای فرامین مقام معظم ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز می داند و امیدوار است بتواند در زمینه خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی همانطور که در ترویج اقتصاد مقاومتی موفق بوده است، پیشتاز باشد.

این نخستین باری است که این حملات سایبری رسانه ای می شود. اسماعیل احمدی مدیر پایگاه اینترنتی بسیج در این خصوص گفت: طی سه سال اخیر حملات بی شماری صورت گرفته که دشمن با رصد برنامه های خاص و بویژه سخنرانی های مهم رییس سازمان بسیج مستضعفین در ایام و مناسبت های ویژه و در مجامع خاص از آنجایی که این سایت مرجع اصلی اخبار سردار نقدی است، حملات را تشدید می کرد که نیاز نمی دیدیم این موضوع را رسانه ای کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها