امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43650
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه قم، حجت‌الاسلام علی رضایی در مراسم اختتامیه نخستین کارگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه قم، حجت‌الاسلام علی رضایی در مراسم اختتامیه نخستین کارگاه آموزشی سرمربیان و مربیان حلقه‌های صالحین ضمن بیان گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در این کارگاه آموزشی اظهار داشت: با توجه به اینکه در نزدیکی ایام آغاز سال تحصیلی حوزه‌های علمیه قرار داریم امکان حضور برخی از طلاب در این کارگاه آموزشی فراهم نشد.

وی با بیان اینکه رویکرد اصلی کارگاه آموزشی مربیان حلقه‌های صالحین مبانی آموزشی بود تصریح کرد: برگه‌های ارزیابی طلاب از نخستین کارگاه مربیان حلقه‌های صالحین به عنوان نقشه راه آینده قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با اشاره به برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با موضوعات مختلف در نخستین کارگاه آموزشی مربیان حلقه‌های صالحین خاطرنشان کرد: در عصر نخستین روز برگزاری کارگاه آموزشی پنج جلسه تخصصی برگزار شد که در این جلسات محتوای طرح صالحین و مباحث سیاسی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

حجت‌الاسلام رضایی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با موضوع فقه مطالعات بانکی ابراز داشت: در این جلسه اطلاعات و آگاهی بسیاری از طلاب در خصوص فقه مطالعات بانکی افزایش پیدا کرد.

وی با تاکید بر اینکه سازمان بسیج طلاب و روحانیون از مواضع رهبری در تمام زمینه‌ها حمایت قاطع خواهد کرد، تصریح کرد: تا زمانی که نفس داریم از نظام جمهوری اسلامی حمایت می‌کنیم و اجازه ممانعت از حرکت در مسیر انقلاب را به هیچ کسی نمی‌دهیم.
انتهای پیام/78002/ع
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها