امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43657
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی روسیا الیوم، چین گانگ سخنگوی وزارت خارجه چین تاکید کرد: اتخاذ هرگونه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی روسیا الیوم، چین گانگ سخنگوی وزارت خارجه چین تاکید کرد: اتخاذ هرگونه اقدامی درقبال سوریه بدون موافقت شورای امنیت عواقب خطرناکی دارد و لازم است که راهکاری سیاسی برای بحران سوریه ایجاد شود.

وی که از شهر ستریلنا در نواحی سن پترزبورگ سخن می‌گفت، افزود: جنگ راه حل بحران نیست و هیچ راهی جز راه مسالمت آمیز برای حل و فصل این بحران وجود ندارد.

گانگ که در چارچوب هیئت چینی در اجلاس سران گروه 2 در روسیه به سر می‌برد، تصریح کرد: سازمان ملل باید در خصوص استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه تحقیق کند و تنها می‌توان براساس نتایج تحقیقات هرگونه اقدامی را اتخاذ کرد.

وی گفت: معتقدیم که هرگونه گامی باید براساس نتایج تحقیقات باشد و تصمیم گیری به شورای امنیت سازمان ملل مربوط می‌شود و هرگونه اقدامی بدون موافقت این شورا ممکن است عواقب خطرناکی به دنبال داشته باشد و چه بسا به فاجعه انسانی بزرگتری منجر شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها