امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43661
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار لبنان، نیروهای رژیم سعودی محله الجمیمه در منطقه العوامیه را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار لبنان، نیروهای رژیم سعودی محله الجمیمه در منطقه العوامیه را محاصره کرده و به سمت خانه‌های شهروندان تیراندازی کردند.

در جریان این تیراندازی یک جوان به نام احمد مصاب شهید و 15 نفر دیگر زخمی شدند که حال هفت نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

نیروهای رژیم سعودی اقدام به تیراندازی و یورش به خانه‌ها کردند که باعث آتش سوزی در یکی از آنها شد. این نیروها تعدادی از شهروندان زخمی شده را بازداشت کردند.

بیمارستان مرکزی القطیف نیز زخمی‌ها را پذیرش کرد و نیروهای رژیم سعودی نیز بیمارستان نظامی در منطقه الظهران را محاصره کردند.

نیروهای رژیم سعودی درسایه بایکوت شدید رسانه‌ای به سرکوبگری خود ادامه می‌دهند و واکنش‌ها در محکومیت این اقدامات در شبکه‌های اجتماعی در اینترنت رو به افزایش است.

شهرهای مختلف عربستان از بیش از یکسال و نیم پیش شاهد برگزاری تظاهرات برای درخواست جهت آزادی و روی کار آمدن نظامی منتخب برآمده از خواست مردم است که با سرکوبگری رژیم سعودی و کشته یا زخمی شدن شماری از معترضان یا بازداشت و شکنجه آنها روبرو شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار