امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43667
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۰
تعداد بازدید: 156
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، و به نقل از پایگاه خبری ورزش ایران، صبح امروز به منظور پایان دادن به دغدغه های کارلوس کی‌روش ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، و به نقل از پایگاه خبری ورزش ایران، صبح امروز به منظور پایان دادن به دغدغه های کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی با وی و علی کفاشیان در نشستی صمیمی شرکت کرد تا در پایان این نشست کارلوس کی‌روش با امید ساختمان وزارتخانه را ترک کند.

در این نشست که با حضور کیومرث هاشمی مدیر کل حوزه وزارتی و حمید سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای برگزار شد، سید رضا صالحی امیری به اهمیت حضور در جام جهانی فوتبال و تاثیری که این مهم بر نشاط و شادابی جامعه و غرور ملی ایرانیان در اقصی نقاط کشور و جهان می گذارد اشاره کرد و گفت: باید به دور از تمام حاشیه‌ها ،تیم ملی فوتبال خود را آماده و مهیای حضوری شایسته در برزیل 2014 کند و بطور مسلم وزارت ورزش و جوانان از هر گونه کمکی در این راه دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه روحانی رییس جمهوری به وی اختیار تام داده است تا همه گونه حمایت را از تیم ملی فوتبال به عمل آورد،تصریح کرد : تبیین موارد اجرایی این کمک ها و حمایت ها بر عهده آقای کفاشیان است و ما نیز حمایت کامل را از ایشان داریم. بر این اساس کادر فنی تیم ملی باید تمام تمرکز خود را بر روی مسائل تاکتیکی و تکنیکی تیم ملی بگذارد و شرایطی را فراهم آورد تا تیم ملی با قدرت هر چه تمامتر آماده حضوری شایسته در رقابت های جام جهانی شود.

صالحی امیری همچنین با قدردانی از کادر فنی و بازیکنان تیم ملی و مجموعه فدراسیون فوتبال در راهیابی به جام جهانی تصریح نمود : نکته مهم در این رابطه دور بودن از حواشی است که امیدوارم تیم ملی با توجه به این مهم، خود را هدفمند آماده حضور در برزیل 2014 کند.

این گزارش حاکیست در ابتدای این نشست از سوی علی کفاشیان رییس فدراسیون و کارلوس کروش سرمربی تیم ملی توضیحات کاملی راجع به برنامه های آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی ارایه شد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها