امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4367
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۱۹
تعداد بازدید: 132
حجت‌الاسلام محسن غرویان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: پرکاری و تلاشگری نکته مثبت احمدی‌نژاد است و در این مسئله، جای بحثی نیست و ...

حجت‌الاسلام محسن غرویان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: پرکاری و تلاشگری نکته مثبت احمدی‌نژاد است و در این مسئله، جای بحثی نیست و فعالیت‌هایی که در عرصه خدمت‌رسانی انجام داده مورد تقدیر است و رئیس جمهور آینده به فرموده مقام معظم رهبری باید این نکات مثبت را داشته باشد.

وی افزود: ضعف و کاستی در برنامه احمدی‌نژاد عمدتا به مسائل رفتاری و نوع تعامل و ادبیات وی باز می‌گردد.

استاد حوزه علمیه قم تصریح کرد: اینکه احمدی‌نژاد متکی را در سفر عزل کرد یا اصرار ایشان در مورد مشایی و تعریف و تمجیدهای رئیس جمهور از این فرد با اینکه رهبری حکم داد وی معاون اول نباشد و در مقابل او را به عنوان رئیس دفتر منصوب کرد، اصلا شایسته نبود.

وی با اشاره به برخورد رئیس جمهور با مصلحی وزیر اطلاعات و حجت‌الاسلام اژه‌ای ابراز داشت: اینها در مجموع احمدی‌نژاد را انسانی نشان می‌دهد که دائما با افراد مختلف درگیر می‌شود و این ذهنیت را به وجود آورده که احمدی‌نژاد تک‌رو در رای است که به نظرات دیگران توجه نمی‌کند و تنها خودش تصمیم می‌گیرد.

غرویان ادامه داد: احمدی‌نژاد خود را با علما و مراجع و حتی آیت‌الله مصباح درگیر کرده و بر نظرات خود و افکار خویش اصرار دارد و در مسائل عقیدتی و دینی اظهارنظرهای غیرکارشناسانه ارائه می‌دهد که همه اینها سبب موضع‌گیری علما، افراد و مراجع در برابر وی شده است.

وی با اشاره به درگیری دولت و مجلس در مورد اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت: احمدی‌نژاد در برابر رای اکثریت نمایندگان مجلس نباید بایستد چون آنها طبق قانون واضع قانون بوده و نظراتی که ارائه می‌دهند کارشناسانه است.

وی با اشاره به نرخ بالای تورم در جامعه بیان کرد: احمدی‌نژاد باید مشکلات مردم ناشی از گرانی و تورم را ببیند چون به تدریج مردم اعتماد خود را نسبت به مسئولان از دست می‌دهند. به هر حال باید به این مشکلات توجه کرد و راه حل‌هایی برای آنها پیدا کرد.

غرویان با اشاره به نادرست عمل کردن احمدی‌نژاد در عرصه سیاست خارجی گفت: در سیاست خارجی هم تحریم‌ها اثر کرده و فشارها روی دارو و اقلام اساسی موثر است. کارخانه‌ها با رکود مواجه شده و این مسائل را نمی‌توان دروغ شمرد و باید قبول کرد که سیاست خارجی ما در اقتصاد داخلی موثر است.
انتهای پیام/78001/و40/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها