امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4368
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۱۹
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، مصطفی کواکبیان ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، مصطفی کواکبیان ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان اظهار داشت: دولت من دولت اخلاق خواهد بود که من برنامه‎های خود را در کلمه اخلاق خلاصه کردم که عبارت است «الف» اول آن به معنای اقتصاد و پیشرفت، «خ» به معنای خدمت بی‌شائبه، «لام» به معنای لغو تحریم‎های بین‎المللی، «الف» دوم به معنای اصلاحات همه‌جانبه و «قاف» آن به معنای قانونمداری مقتدرانه است.

ایجاد تلویزیون خصوصی در کنار رسانه ملی یک ضرورت است

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: ایجاد تلویزیون خصوصی در کنار رسانه ملی یک ضرورت است و مشکل قانون اساسی آن هم با رفت و برگشت‎ها به شورای نگهبان و در نهایت تصمیم مجمع تشخیص مصلحت نظام قابل حل است.

وی افزود: ما اگر در تمامی عرصه‎ها بخش خصوصی را وارد می‎کنیم چه اشکالی دارد که در بحث شبکه‎های تلویزیونی هم بخش خصوصی داشته باشیم.

تلویزیون خصوصی باید همانند سایر کشورها که این قابلیت را دارند در ایران هم وارد شود

چطور به مدیر مسئولان مطبوعات و رسانه نوشتاری در بخش خصوصی اعتماد می‎کنیم و آنها در این راستا فعالیت می‎کنند، پس می‎توانیم به معتمدین و اهالی فن این حرفه نیز اعتماد کنیم و می‎توانیم به آنها مجوز راه‎اندازی تلویزیون خصوصی را بدهیم.

انتهای پیام/80004/خ20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها