امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43706
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۵
تعداد بازدید: 69
حسین بابویی، مدیر کل دفتر تربیت‌بدنی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در پاسخ به این پرسش که «کار احداث ...

حسین بابویی، مدیر کل دفتر تربیت‌بدنی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در پاسخ به این پرسش که «کار احداث سالن و استخرهای ورزشی آموزش و پرورش به کجا انجامید؟»، اظهار داشت: آموزش و پرورش مجوزی را از هیئت دولت مبنی بر ساخت 4 هزار سالن ورزشی و 400 استخر داشت تا بر اساس آنچه در سفرهای استانی دولت مصوب شده بود در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد.

وی افزود: در آخرین آماری که وجود داشت کار ساخت حدود 50 درصد این سالن‌ها و استخرها آغاز شده است، البته این پروژه‌ها به صورت چهار ساله بوده و این فضاها‌ باید ظرف چهارسال در کشور ساخته شود؛ بخشی از این پروژه‌ها که آغاز شده اند به پایان رسیده و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته است.

بابویی تأکید کرد: بر اساس تقویمی که از قبل وجود داشت کار ساخت 50 درصد این سالن‌ها و استخرها آغاز و برخی هم از این تعداد کامل شده است.

مدیر کل دفتر تربیت‌بدنی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا بخشی از این سالن‌ها و استخرهای ورزشی تا مهر امسال به آموزش و پرورش تحویل می‌شود؟»، خاطرنشان کرد: 100 درصد یک بخشی از این تعداد امسال در اختیار استانها و مدارس قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای تحویل این فضاها، تصریح کرد: سالن‌هایی که می‌بایست در سال 92 تکمیل می‌شد باید به آغاز سال تحصیلی جدید برسد که برنامه نوسازی مدارس هم در همین مسیر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار