امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43707
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۵
تعداد بازدید: 88
سرهنگ جمال بذرافشان، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: پلیس مانند شهرآوردهای گذشته از ظهر قبل ...

سرهنگ جمال بذرافشان، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: پلیس مانند شهرآوردهای گذشته از ظهر قبل از بازی در مسیرهای منتهی به ورزشگاه و اتوبانهای اطراف ورزشگاه آزادی مستقر می شود و از شکل گیری گره های ترافیکی و راهبندان های طولانی پیشگیری می کند.

به گفته بذرافشان، امروز هرگونه توقف در اطراف ورزشگاه آزادی ممنوع است و مأموران راهور با چرثقیل خودروهای متخلف را به پارکینگ منتقل می کنند. ضمن اینکه تمام پارکینگهای استادیوم آزادی برای پارک وسایل نقلیه تماشاگران مورد استفاده قرار می گیرد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران از شهروندان تماشاگران درخواست کرد برای مراجعه به ورزشگاه از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی اعلام کرد: در این دربی برخلاف دربی های گذشته با هماهنگی دستگاههای مربوطه، برای بازگشت تماشاگرانی که از شهرهای اطراف به ورزشگاه مراجعه می کنند، وسیله نقلیه عمومی در نظر گرفته شده تا آنها برای برگشت به منزل در کنار بزرگراه تجمع نکنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها