امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43713
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید میلاد عضو ارشد جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در مصاحبه با شبکه العالم اظهار داشت: مخالفان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید میلاد عضو ارشد جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در مصاحبه با شبکه العالم اظهار داشت: مخالفان رژیم آل خلیفه، در تلاش هستند با برقراری ارتباط با سازمان های حقوقی بین المللی، زمینه نظارت بر وضع حقوقی بحرین، به ویژه حقوق کودکان را فراهم کنند و تا دستیابی به هدف از این تلاش ها دست نخواهد کشید.

وی افزود: مدارس بحرین هفته آینده بازگشایی می شوند، اما در این شرایط، هنوز تعداد زیادی از کودکان در زندان های رژیم به سرمی برند؛ کودکانی که بدون ارتکاب هیچ جرمی بازداشت شده اند.

عضو ارشد جمعیت وفاق بحرین تاکید کرد: مخالفان، در واکنش به محدود شدن آزادی ها و نقض حقوق مردم، جلسات گفت‌وگو را تحریم کردند، زیرا بر این باورند که گروه های سیاسی باید آزادانه به فعالیت های سیاسی و اجتماعی بپردازند.

وی تصریح کرد: نمایندگان رژیم آل خلیفه در جلسه سابق گفت وگوها، طرح برگزاری جلسات رایزنی را به منظور پیشبرد این گفت وگوها پیشنهاد کردند اما واقعیت این است که رژیم، با اعمال محدودیت ها و نقض حقوق عامه، خودش باعث شکست گفت و گوها می شود و مسئله مهم تر این است که طرفداران رژیم، مخالفان را به متوقف کردن گفت و گوها متهم می کنند.

عضو ارشد جمعیت وفاق ملی بحرین با بیان اینکه مخالفان، به منظور دستیابی مردم به حقوق خود، همچنان ارائه طرح های مختلفی را در دستور کار دارند، این امر را بیانگر جدیت آنها برای پایان دادن به بحران کشور دانست.

مجید میلاد در پایان اتهام تعلل مخالفان در حل بحران بحرین را تکذیب و تاکید کرد: ظلم و ستم آل خلیفه، سرکوب ها، شکنجه، بازداشت ها، حمله به منازل و قتل بی گناهان همچنان در بحرین ادامه دارد و مخالفان با توجه به این امور، هیچ فرصتی را برای پایان دادن به بحران کشورشان از دست نخواهند داد و برای بازگرداندن حقوق مردم به آنها تلاش خواهد کرد.

بحرین از فوریه سال 2011 میلادی با جنبش اعتراضی روبرو است که با سرکوبگری شدید رژیم مواجه شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها