امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43722
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 125
افشین فرزام در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره اردوی روئینگی‌ها در چین گفت: با هفت ورزشکار در ماده‌های ...

افشین فرزام در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره اردوی روئینگی‌ها در چین گفت: با هفت ورزشکار در ماده‌های دو نفره سبک ‌وزن، دو نفره سنگین وزن، دو نفره تک پارو، یک نفره سنگین وزن و یک نفره سبک وزن در مسابقات شرکت می‌کنیم. تلاش‌مان این بود در رشته‌هایی شرکت کنیم که المپیکی هستند.

وی ادامه داد: البته شرکت در یک نفره سبک وزن به دلیل حضور این ماده در بازی‌های آسیایی است، چرا که این ماده در المپیک حضور ندارد. دو هفته در پکن خواهیم بود تا به اوج آمادگی برسیم. آسیب‌دیده نداریم و در صورتی که مشکلی ایجاد نشود نتایج خوبی می‌گیریم.

سرمربی تیم ملی روئینگ درباره اردوی ملی‌پوشان در ارومیه عنوان کرد: در مدت 18-17 روزی که در ارومیه بودیم از این اردو استفاده کردیم، البته لاین بندی نداشتیم. پس از ارومیه سه روز به بازیکنان فرصت استراحت دادیم تا ادامه کار را در چین پیگیری کنیم. پنج روز مانده به آغاز مسابقات نیز شهرمان را تغییر داده و در شهر میزبان اردوها را برگزار می‌کنیم.

فرزام در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد با توجه به نداشتن لاین‌بندی در ارومیه نمی‌توان درباره رکوردها صحبت کرد، تصریح کرد: رکوردها خوب است، قرار نیست رکوردی که باید در مسابقات بزنیم اکنون هم همان را ثبت کنیم. می‌خواهیم در مسابقات آسیایی رکوردی را کسب کنیم که پیش از این نبوده است. امیدوارم نتیجه‌ای را بگیریم که قبلا نبوده است.
 وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اضافه شدن محسن شادی در جمع اردونشینان در چین، عنوان کرد: شادی به سایر بازیکنان اضافه شد. البته در جلسه‌ای که با مسئولان فدراسیون داشتیم من گفتم حساسیتی روی اینکه شادی با ما تمرین کند ندارم، اما تصمیم بر این است که وی از ابتدا در کنار ما باشد.

سرمربی تیم ملی روئینگ در پایان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید ورزشکاران بتوانند در مسابقات مدال کسب کنند، گفت: اگر اتفاق خاصی نیافتد. همان‌طور که در مسابقات کسب سهمیه توانستیم در بخش بانوان مدال بگیریم و رکوردی را داشتیم که فکر نمی‌کنم تکرار شود، در بخش مردان هم امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار