امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43727
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 73
محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جنگ در ...

محمد اسماعیلی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جنگ در سوریه یک رودررویی بین کفر و اسلام است، بر لزوم حمایت ملت‌های مسلمان از سوریه تاکید کرد و گفت:‌ سوریه حدود 2 سال است که به دلیل حمایت از مقاومت درگیر جنگ‌های داخلی تحمیلی از سوی آمریکا و برخی کشورهای منطقه شده است.
وی ادامه داد:‌ از همین رو بر همه مسلمانان منطقه لازم است که به هر نحو ممکن از ملت سوریه حمایت کنند تا آنها بتوانند در برابر توطئه‌ای که برای به زانو درآمدن مقاومت شکل گرفته ایستادگی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مخالفت‌های مردم دنیا با روحیه جنگ‌طلبی اوباما، خاطرنشان کرد: لابی صهیونیستی که امروز بر آمریکا حکومت می‌کند دلیل اصلی حمله احتمالی اوباما به سوریه خواهد بود. رژیم اسرائیل آمریکا را برای حمایت از خود به منطقه آورده و درگیر جنگهای داخلی در سوریه کرده است.

اسماعیلی به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای خبرگان رهبری اشاره کرد و متذکر شد: قطعاً آمریکا و رژیم اسرائیل از حمله به سوریه متضرر می‌شوند و آمریکایی‌ها اولین کسانی هستند که در این جنگ آسیب جدی می‌بینند.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکست آمریکا در عراق و افغانستان، افزود: تجربه گذشته ثابت کرده است که آمریکایی‌ها تحلیل درستی از اوضاع جهان و منطقه‌ای ندارند و این مردم آمریکا بودند که تاکنون تاوان تحلیل اشتباه دولتمردانشان را پس داده‌اند.

اسماعیلی در پایان اظهار داشت: اگر آمریکا به سوریه حمله کند قطعاً سرنوشتی بدتر از آن چیزی که در عراق و افغانستان برایشان رقم خورد، به وقوع خواهد پیوست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها