امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43746
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیشنهاد هیئت امنای آثار فروزانفر، از سوی شورای شهر، اداره فرهنگ و ارشاد ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیشنهاد هیئت امنای آثار فروزانفر، از سوی شورای شهر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، استادان دانشگاه و نیک اندیشان بشرویه استقبال شد. پیامد آن، در تاریخ نهم شهریور 1392 در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دو نشست برای سامان بخشی به مراسم برگزار شد.

در این مراسم روح الله فریدونی، رئیس اداره ارشاد پس از خیر مقدم، به طرح موضوع جایزه پرداخت. مجید جهانی نوق، نماینده هیئت امنا آثار فروزانفر، پیرامون جایگاه فرازین مولوی و شارح بزرگ آن فروزانفر و جایزه سالانه آن مواردی را عنوان کرد.

حسین حسینی، رئیس شورای شهر از اعضای جدید شورا و جایگاه فرهنگی آنها گفت. سپس دیگر شرکت کنندگان بر بایستگی سالانه بودن جایزه فروزانفر تاکید کردند و آمادگی خود را برای همکاری و همراهی اعلام کردند.

سرانجام روز 28 شهریور روز نهادینه انجمن مفاخر به عنوان روز فروزانفر، برای ارمغان جایزه فروزانفر از سوی حاضران پذیرفته شد.

انتهای پیام/وو
 
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها