امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43762
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، باز هم دیدار استقلال و پرسپولیس فرا رسید و  مشکلات خبرنگاران رسانه های گروهی آغاز شد. در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، باز هم دیدار استقلال و پرسپولیس فرا رسید و  مشکلات خبرنگاران رسانه های گروهی آغاز شد.

در حالی که صبح امروز خبرنگاران قصد حضور در ورزشگاه آزادی را داشتند از ورود آنها از در تونل ورزشگاه ممانعت به عمل آمد تا جایی که یگان ویژه مستقر در مجموعه ورزشی آزادی اعلام کرد خبرنگاران تنها از در VIP می توانند وارد مجموعه شوند.

این مسئله در حالی عنوان شد که وقتی نمایندگان رسانه ها قصد دارند از در VIP وارد شوند با مشکل فاصله زیاد تا جایگاه خبرنگاران مواجه شده و مجبور هستند مسافت زیادی را طی کنند. متاسفانه در سال های اخیر با وجود تاکید زیاد بر حل این مشکلات باز هم شاهد بروز چنین اتفاقاتی هستیم.

از سوی دیگر مسئولان کنترل تماشاگران که اصلا با کار خبرنگاران آشنایی ندارند بعد از بازرسی بدنی کامل آنها، بردن کامپیوتر دستی و لپ تاپ به داخل مجموعه را چیزی عجیب می دانند و در این خصوص هم خبرنگاران را مواخذه می کنند. این در حالی است که بارها این مشکلات مطرح شده اما هیچ کس پاسخگو نیست.

* نکته عجیب و تاسف برانگیر دیگری که در استادیوم آزادی به چشم می خورد آوردن قلیان توسط برخی از تماشاگران است. تعدادی از هواداران که از شهرستان به تهران آمده اند در چمن های روبه روی بوفه ورزشگاه نشسته و قلیان می کشند که این موضوع جای تاسف دارد.

* تماشاگران حاضر در ورزشگاه برای فرار از آفتاب خود را زیر سکوها پنهان کرده اند.

* هواداران تیم پرسپولیس در مقاطع مختلف علیه علیرضا نیکبخت شعار داده و به وی توهین کردند که این موضوع با واکنش و سوت های تماشاگران استقلال توام شد. مسئولان برگزاری بازی برای جلوگری از درگیری لفظی هواداران دو تیم آهنگ هایی از محمد علیزاده و محسن یگانه پخش می کنند.

* ترافیک در اطراف مجموعه ورزشی آزادی روان است و تماشاگران فعلا بدون مشکل به استادیوم می آیند. 

دیدار دو تیم از ساعت 18:50 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها