امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43779
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد علی نجفی، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طی نامه ای انتخاب احمد مسجدجامعی را به ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد علی نجفی، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری طی نامه ای انتخاب احمد مسجدجامعی را به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر تهران تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد با حضور مسجدجامعی در ریاست شورای اسلامی شهر تهران، صیانت از میراث تاریخی، توسعه گردشگری و ترویج تولید و مصرف صنایع دستی به عنوان راهبردی مشترک دنبال شود.

متن نامه محمدعلی نجفی خطاب به رئیس جدید شورای شهر تهران به این شرح است:

" ضمن تبریک آغاز فعالیت چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و آرزوی توفیق برای منتخبین مردم در این نهاد مدنی و محلی، انتخاب شایسته جنابعالی که از چهره های خدوم، دلسوز و علاقه مند به توسعه و آبادانی ایران اسلامی هستید به عنوان رییس شورای اسلامی شهر تهران را به مردم تهران، اعضاء محترم شورا و جنابعالی تبریک و تهنیت می گویم.

امیدوارم در پرتو اشراف جنابعالی به مسائل فرهنگی و اجتماعی، شاهد توسعه فرهنگی و ارتقای وضعیت اجتماعی شهر تهران باشیم.

عشق و علاقه جنابعالی به میراث فرهنگی، که در سالهای طولانی دوستی و همکاری شاهد آن بوده ام سرمایه ای برای شهر تهران و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است و امیدوارم در پرتو تعامل و همکاری آن شورای محترم و این سازمان صیانت از میراث تاریخی شهر تهران، توسعه گردشگری و ترویج تولید و مصرف صنایع دستی  به عنوان راهبردی مشترک دنبال شود.

توفیق و بهروزی جنابعالی و سایر اعضاء محترم شورای اسلامی شهر تهران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم." 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها