امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43780
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 41
محمدتقی روغنی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با تأکید بر ضرورت به حداقل رساندن مشکلات و محدودیت‌های اقتصادی مطبوعات و سایر رسانه‌های کشور، اظهار ...

محمدتقی روغنی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با تأکید بر ضرورت به حداقل رساندن مشکلات و محدودیت‌های اقتصادی مطبوعات و سایر رسانه‌های کشور، اظهار داشت: برای برخورد با مطبوعات و رسانه‌های متخلف نمی‌توان یک نسخه واحدی پیچید و گفت که باید با تمام رسانه‌ها برخورد شود یا برخورد نشود.

سرپرست مؤسسه ایران افزود: هزینه‌های سنگین چاپ و تولید و همچنین تأمین کاغذ برای رسانه‌های مکتوب آنها را متأسفانه به سمت و سویی سوق می‌دهد که شاید خلاف منویات اولیه روزنامه‌ها باشد.

وی متذکر شد: چنانچه دولت بتواند مشکلات اقتصادی رسانه‌ها و مطبوعات را کاهش دهد، شاید دامنه اینگونه رفتارها کاهش یابد.

روغنی‌ها بیان داشت: از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم انتظار می‌رود که حمایت قابل قبولی از رسانه‌ها در تمام حوزه‌ها از جمله نشر مطالب داشته باشد، ضمن آنکه در جهت افزایش آستانه تحمل و ظرفیت‌ها در مقابل نقدهای منصفانه گام بردارد.

وی فراهم سازی شرایط مطلوب برای بیان دیدگاه‌ها و نظراتی که می‌تواند در جهت پیشبرد اهداف ملی و انقلاب مؤثر باشد را از دیگر انتظارات خود از معاونت مطبوعاتی در دولت یازدهم عنوان کرد و گفت: به طور کلی از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد انتظار می‌رود در دو حوزه حمایت مادی و معنوی از رسانه‌ها گام‌ بردارد.

سرپرست مؤسسه ایران، تصویب نظام جامع رسانه‌ای را در راستای تحقق همین هدف، مؤثر دانست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها