امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43798
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 54
اسدالله شعبانی، شاعر و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین آثار زیر چاپ خود، ...

اسدالله شعبانی، شاعر و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین آثار زیر چاپ خود، بیان داشت: در گذشته نگارش مجموعه 9 جلدی از سری مجموعه کتاب‌های «قصه‌ها، شعرها و منظومه‌ها» برای مخاطبان کودک و نوجوان به اتمام رسید که در آینده نزدیک از سوی انتشارات «مدرسه» منتشر می‌شود.

وی اضافه کرد: مجموعه شعر «ای میهن من، ایران ایران» در 4 جلد برای گروه سنی کودک و نوجوان و کتاب «جستاری پیرامون شعر کودک و نوجوان» تا پایان سال جاری از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چاپ و روانه بازار نشر خواهد شد.

شعبانی از انتشار مجموعه‌ای با عنوان «ترانه‌های پندآمیز» از سوی انتشارات توکا خبر داد و گفت: 2 جلد دیگر از مجموعه کتاب‌های «شعرهای بی‌خیال میرزا»در آینده نزدیک منتشر می‌شود.

بر اساس این گزارش، از اسدالله شعبانی تاکنون آثاری نظیر «مرغابی و ماه»، «تکه‌ای از دریا»، «پولک ماه»، «گل آفتابگردان»، «رنگین‌ کمان کودکان»، «عصا و اسب چوبی»، «آواز توکا»، و «دختر شعر باغ آرزو» منتشر و به مخاطبان کودک و نوجوان ارائه شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها