امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43800
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 48
 امیر خوراکیان، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره برپایی نمایشگاه «یاد یار ...

 امیر خوراکیان، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره برپایی نمایشگاه «یاد یار مهربان»، بیان داشت: فراخوان این نمایشگاه به زودی اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا این نمایشگاه آبان سال جاری برگزار خواهد شد، بیان کرد: در تلاش هستیم تا یازدهمین «نمایشگاه یاد یار مهربان» را در اواخر سال جاری برپا کنیم به همین منظور این نمایشگاه در آبان ماه برگزار نخواهد شد.

خوراکیان در پاسخ به پرسشی دیگر که آیا بودجه این دوره از نمایشگاه افزایش پیدا خواهد کرد، ادامه داد: برای هماهنگی‌های نهایی بودجه یازدهمین دوره نمایشگاه «یاد یار مهربان» در تلاش‌ایم و زمانی که بودجه آن نهایی شد به همه رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که سال گذشته بودجه این نمایشگاه 3 میلیارد تومان بوده که 500 میلیون تومان هم ارشاد برای این مهم درنظر گرفته بود آیا این بودجه افزایش 20 درصدی خواهد داشت، گفت: هنوز بودجه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای این نمایشگاه 3 میلیارد تومان است اما به دنبال افزایش این اعتبار هستیم و پیشنهاد ما هم این است که اگر هر چقدر بتوانیم کتاب در اختیار مدارس قرار دهیم، مطلوب خواهد بود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها