امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43806
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 130
امین‌حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به وظایف این دیوان گفت: ...

امین‌حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به وظایف این دیوان گفت: دیوان محاسبات تلاش خواهد کرد که بیت‌المال در مسیر درست هزینه شود تا شاهد توسعه و پیشرفت کشور باشیم.
 
وی بر لزوم آموزش مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و افزود: بسیاری از تخلفات به دلیل عدم آگاهی مدیران به وقوع می‌پینود، به همین دلیل نیاز است مدیران آموزش‌های لازم را ببینند.
 
رئیس دیوان محاسبات اضافه کرد: آموزش مدیران وظیفه خود دستگاه‌هاست اما دیوان محاسبات این آماگی را دارد که به مدیران آموزش‌های موردنیاز را بدهد.
 
رحیمی در همین زمینه اظهار داشت: با دولت تعامل می‌کنیم که تمامی مسئولان مالی دستگاه‌ها از طریق دیوان محاسبات آموزش ببینند تا دیگر شاهد وقوع تخلفات به دلیل عدم آگاهی نباشیم.
 
وی همچنین از لزوم وجود مراجع کنترل کننده در دستگاه‌ها سخن گفت و اظهار داشت: طی تعاملی با دولت پیگیر خواهیم شد تا هر سازمان، وزارتخانه و دستگاهی دارای مرجع کنترل کننده باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها