امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4383
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۲۰
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمود احمدی نژاد رییس جمهور اسلامی ایران در جلسه کارگروه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمود احمدی نژاد رییس جمهور اسلامی ایران در جلسه کارگروه کشاورزی، صنعت و معدن استان گیلان که با حضور وزرا و مسئولین مربوطه استان برگزار شد، اظهار داشت: در مقابل توطئه‌های دشمنان برای تحت فشار قرار دادن اقتصاد کشور باید سایر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های کشور را به ویژه در بخش کشاورزی و معدن تقویت کنیم و فعال کردن این بخش ها ملت ایران را شکست ناپذیر می کند.

رییس جمهور همچنین ضرورت احیا و تقویت ظرفیت های استان گیلان در زمینه کشاورزی و معدن را مورد تاکید قرار داد و گفت: بخش کشاورزی و معدن استان گیلان ظرفیت های فراوانی دارد که استفاده از آن نه تنها موجب پیشرفت آبادانی استان گیلان شده، بلکه می تواند به سرعت مشکلات بیکاری استان را برطرف کند.

احمدی نژاد همچنین بر ضرورت استفاده از ظر فیت های دریای خزر و احیای پتانسیل های موجود در این بخش را مورد تاکید قرار داد.

در این نشست گزارشی از توانمندی های استان گیلان در زمینه کشاورزی و معدن ارائه شد و پیشنهادات کارگروه برای استفاده از ظرفیت های استان به منظور شتاب بخشیدن به پیشرفت و آبادانی این منطقه مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها