امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43831
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پایگاه خبری «رویترز»، به نقل از پایگاه خبری الاخبار مصر گزارش داد که دولت حازم الببلاوی تصمیم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پایگاه خبری «رویترز»، به نقل از پایگاه خبری الاخبار مصر گزارش داد که دولت حازم الببلاوی تصمیم به انحلال جماعت اخوان المسلمین گرفته است.

شبکه خبری العربیه نیز به نقل از رسانه های مصری گزارش داد که دولت مصر تصمیم گرفته است که جماعت اخوان‌المسلمین مصر را منحل کند.

هنوز این خبر از سوی مقامات رسمی مصر تائید نشده است.

روسیا الیوم نیز گزارش داد که وزارت همکاری اجتماعی مصر در پی پایان مهلت قانونی گروه اخوان المسلمین برای پاسخگویی در قبال اتهام هایی که به این گروه وارد شده است در چند روز آینده حکم انحلال جماعت اخوان المسلمین را صادر خواهد کرد.

پایگاه خبری «الیوم السابع» نیز به نقل از یک منبع آگاه در دولت موقت تأکید کرد که «حازم الببلاوی» نخست وزیر مصر موافقت وزارت همکاری اجتماعی و کمیته تشخیص صلاحیت برای انحلال جماعت اخوان المسلمین را دریافت کرده است. این منبع افزود که این تصمیم در جلسه بعدی دولت در دستور کار قرار خواهد گرفت و بررسی خواهد شد.

پیشتر «عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر درباره موضوع انحلال جماعت اخوان المسلمین نیز گفته بود که این امر به دستگاه قضایی مصر مربوط می شود.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها