امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43834
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 104
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، میشل سلیمان در مراسم روز امنیت ملی لبنان در بیروت گفت: ما در لبنان باید از طریق توانمندی ملی و دیپلماتیک ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، میشل سلیمان در مراسم روز امنیت ملی لبنان در بیروت گفت: ما در لبنان باید از طریق توانمندی ملی و دیپلماتیک و استفاده از قدرت مقاومت برای مقابله با تجاوزات اسرائیل به دفاع از کشورمان بپردازیم.

وی افزود: قدرت نظامی در لبنان در قالب یک دستگاه ملی است که اگر بخشی از آن ضعیف شود بخش دیگر نیز فلج می شود و اگر بخشی موفق عمل کند این موفقیت در دیگر بخش ها نیز منعکس می شود.

سلیمان گفت: اسرائیل همچنان به تلاش برای فتنه انگیزی بین ما و تجاوز به حاکمیت ما بدون توجه به قانون بین المللی و مصوبات سازمان ملل، ادامه می‌دهد.

وی افزود: تروریسم به پدیده ای فراتر از مرزها تبدیل شده است و شبکه های تروریستی، انفجارها، شلیک موشک و آدم‌ربایی صرفا نمونه‌هایی از برنامه هایی هستند که تروریسم بین‌المللی برای کشور ما تدارک دیده است.

رئیس جمهور لبنان گفت: خطراتی وجود دارد که ناشی از دو دستگی سیاسی کورکورانه داخلی و محاسبات  نادرست از حوادث اطراف ما به ویژه حوادث سوریه است و خطرناک ترین برداشت این است که برخی طرف ها در لبنان منافع کشور و راه حل مشکلات را در سرنوشت کشوری دیگر می‌دانند.

سلیمان تصریح کرد: احترام گذاشتن به قانون اساسی و توافق رهبران سیاسی برای ایجاد یکپارچگی و حفظ پایداری نهادهای لبنان، راه مقابله با خطرات است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها