امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43836
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "دمیتری پسکوف" سخنگوی رئیس‌جمهوری روسیه امروز جمعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "دمیتری پسکوف" سخنگوی رئیس‌جمهوری روسیه امروز جمعه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که "ولادیمیر پوتین" و " باراک اوباما" روسای‌جمهوری روسیه و آمریکا در جریان نشست سران گروه 20 در پترزبورگ تاکنون با یکدیگر هیچ برخورد و گفت‌وگویی نداشتند.

پسکوف در عین حال گفت: در کرملین همچنان این امیدواری وجود دارد که رهبران دو کشور این امکان را بیابند تا در حاشیه نشست سران با یکدیگر صحبت کنند.

سخنگوی رئیس‌جمهوری روسیه همچنین اعلام کرد که دیدگاه رهبران شرکت کننده در نشست سران گروه 20 در مورد سوریه تقریبا بطور مساوی به دو قسمت تقسیم شده است.

پسکوف گفت: در رابطه با بررسی موضوع سوریه باید بگویم که این مسئله در جریان مراسم شام غیررسمی برگزار شده مورد بررسی رهبران کشورهای شرکت کننده قرار گرفت. برخی از کشورها بر ضرورت اقدام فوری حتی بدون مجوز سازمان ملل اصرار داشته و برخی دیگر از کشورها خواستار در نظر گرفتن حقوق بین الملل قبل از انجام هر اقدامی در مورد سوریه شدند و بر نقش مرکزیت سازمان ملل برای استفاده از توان نظامی علیه دولت سوریه تاکید نمودند.

به عقیده این مقام کرملین، دیدگاه رهبران کشورهای گروه 20 تقریبا بطور مساوی بین این دو موضع گیری تقسیم شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها