امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43840
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: در راستای تسریع و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: در راستای تسریع و ساماندهی امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت، سامانه جامع مدیریت اطلاعات مؤسسات قرآنی کشور به نشانی www.ostan.qia.ir جهت استفاده معاونت قرآن و عترت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها راه‌اندازی شد.

بنا بر این گزارش از این پس معاونت قرآن و عترت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند با ورود نام کاربری و گذرواژه استان خود ابلاغیه‌ها، آیین‌نامه‌ها، اطلاعات قرآن آموزان و مؤسسات شرکت‌کننده در آزمون‌های سراسری، حمایت‌های صورت گرفته در زمینه‌های ساختمانی، تجهیزات و اقلام فرهنگی اعطا شده به مؤسسات استان خود را مشاهده کنند.

همچنین مشاهده اطلاعات مربوط به مجوز مؤسسات قرآنی و نامه‌های ارسال شده از سوی این معاونت به استان از طریق این سامانه امکان پذیر است.

از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این سامانه امکان ارتباط سریع کارشناسان استان‌ها با واحد‌های مختلف معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین با مؤسسات استان خود است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها