امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4388
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۲۰
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاج‌صادقی در همایش بصیرت‌افزایی و روشنگری اقشار مختلف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاج‌صادقی در همایش بصیرت‌افزایی و روشنگری اقشار مختلف بسیج که در سالن شهدای گمنام سپاه سنندج برگزار شد، فتنه را یک عملیات نرم خواند و اظهار کرد دشمنان در دهه 50 فتنه خلق مسلمان را به راه انداختند و نیز می‌خواستند که مرجع تقلید دیگری را علیه امام راحل قرار دهند.

وی فتنه دهه 60 را فتنه ملی‌گرایی خواند که بنا را بر آن داشتند که نسخه حکومت‌داری را از غرب بگیرند که این جریان از بازرگان آغاز و به بنی‌صدر ختم شد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فتنه سکولار کردن انقلاب اسلامی را فتنه دهه 70 نامید و با عنوان اینکه آنان تفکر جدایی دین از سیاست را در سر می‌پروراندند، اعلام می‌کردند که نماز روزه و انجام واجبات را قبول دارند ولی باید در حکومت‌داری دخیل نباشد.

وی در ادامه از جنبش سبز به عنوان فتنه دهه 80 نام برد که برای ملت ایران دردسرهایی ایجاد کرد و گفت: دشمنان با طراحی این فتنه گسست پیوند بین حاکمیت و ملت با بازیگری برخی از خواص را هدف قرار داده بودند که اگر چه حلقه خواص در این ارتباط پاره شد اما مردم مستقیما به رهبری متصل شدند و این اتصال قوی‌تر شد و تمامی رشته‌های بافته شده دشمنان را پنبه کرد.

حجت‌الاسلام حاج‌صادقی خاطرنشان کرد: بر اساس فقه شافعی و جعفری، اطاعت از اولامر واجب است و در نظام اسلامی چون رهبری اولامر مسلمین جهان هستند لذا ملت چه شیعه و چه سنی با پیروی از دستورات صریح قرآن، ولایت را پشتیبانی می‌کنند و هیچ‌گاه اجازه پاره‌شدن حلقه پیوند خود با رهبری را نمی‌دهند کما اینکه این ادعا در جریان فتنه 88 به اثبات رسید.

وی ادامه داد تا زمانی که ما به عنوان اسلام موجودیت داریم، استکبار نیز استکبار بوده و به دشمنی‌های خود علیه اسلام ادامه می‌دهد و در این مسیر به انواع ابزارها و ترفندها متوسل می‌شود.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: جبهه‌ها و سنگرها عوض شده اما جنگ پایان نیافته و در قالب‌های دیگری علیه ما به عنوان نظام اسلامی ایستاده‌اند و مقابله در این مسیر برای دستیابی به پیروزی نیازمند بصیرت‌افزایی است که مسئولیت‌ها را دوچندان کرده است.

حجت‌الاسلام حاج‌صادقی اضافه کرد: وجود انقلاب اسلامی مرگ تدریجی آنها را رقم می‌زند لذا همواره به دنبال فتنه‌انگیزی هستند و هر بار با چهره‌ای دشمنی خود را ملت ایران نشان می‌دهند.

وی با یادآوری فتنه 88، فتنه دهه 90 را در راهبرد کلان و هدف مشابه فتنه‌های گذشته خواند که براندازی نظام دینی، جلوگیری از گسترش نظام اسلامی و تحمیل برخی تصمیمات در تصمیم‌گیری‌های کلان از سوی مقام معظم رهبری از جمله اهداف مشابه فتنه‌ دهه 90 با فتنه‌های گذشته است.

حجت‌الاسلام حاج‌صادقی خاطرنشان کرد: تفاوت فتنه جدید با فتنه‌های گذشته در این است که در این فتنه جدید می‌خواهند با مردم درگیر شوند و مردم را بازیگر میدان قرار دهند تا از این طریق به اهداف خود دست یابند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحریم‌های مرحله‌دار با هدف خسته کردن مردم، تحریک مردم برای مقابله با نظام اسلامی و تغییر در سیاست مسئولان، بی‌اعتمادسازی مردم نسبت به نظام اسلامی با ایجاد آشفتگی سیاسی و ایجاد اختلاف در بین مسئولان، تغییر در دینداری و احیای سکولاریسم و اجرای طرح مذاکره و سازش و آشتی به جای مقاومت را از برنامه‌های دشمنان به منظور تحقق اهداف فتنه جدید برشمرد.

وی در پایان گفت: مردم در خنثی کردن این فتنه نقش موثری می‌توانند داشته باشد به گونه‌ای که با مشارکت گسترده در انتخابات پیش‌رو و خلق حماسه سیاسی به دشمنان خواهند فهماند که اقدامات آنها کارساز نبوده و نمی‌توانند ملت را از رهبری جدا کرده و نظام اسلامی را ساقط کنند.
انتهای پیام/79001/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها