امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43904
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، منابع آگاه در دمشق گزارش دادند که بیش از 1500 کارشناس نظامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، منابع آگاه در دمشق گزارش دادند که بیش از 1500 کارشناس نظامی خارجی که هویت آنها مشخص نیست در سوریه حضور دارند و با فرماندهان نظامی و سازمان جاسوسی آمریکا همکاری می‌کنند.

این منبع افزود: این کارشناسان مسئولیت هماهنگی و آمادگی نیروهای معارضان را برای حمله آمریکا به سوریه را به عهده دارند و در صورت درخواست آمریکا به سوی دمشق یا مراکز مهم نظامی ارتش سوریه حرکت خواهند کرد.

خبرنگار روسیا الیوم گزارش داد که تصاویری که پیشتر از سفر «رابرت فورد» سفیر پیشین آمریکا در سوریه به این کشور منتشر شده بود حاکی از حضور کارشناسان نظامی خارجی بود که در جنوب سوریه به ویژه درعا مستقر شده بودند و در نبردهای متعددی از جمله القصیر نیز حضور داشته‌اند.

پیشتر رسانه های غربی از حضور تعدادی از نیروهای معارضان که به وسیله سازمان اطلاعات آمریکا در اردن آموزش دیده بودند در خاک سوریه خبر داده بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار