امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43914
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که کمتر از 4 ساعت به آغاز بازی استقلال و پرسپولیس مانده هنوز طبقه اول استادیوم پر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که کمتر از 4 ساعت به آغاز بازی استقلال و پرسپولیس مانده هنوز طبقه اول استادیوم پر نشده و در جایگاه‌های هر دو تیم صندلی‌های خالی دیده می‌شود.

 *مسئولان برگزاری بازی اقدام به پخش موسیقی برای تماشاگران کرده که این مسئله با اعتراض آنها رو به رو شده است. صدای موسیقی به حدی زیاد است که باعث اعتراض هواداران دو تیم شده و آنها بی‌اعتنا به پخش موزیک تیم‌های خود را تشویق می‌کنند.

 *هواداران تیم استقلال پرچم معروف و 50 متری خود را به استادیوم آورده‌اند. از سوی دیگر پرسپولیسی‌ها هم یک پرچم بزرگ را در جایگاه ویژه خود پهن کرده‌اند که البته توسط ماموران نیروی انتظامی جمع شد.

 *مهدی تاج از ساعت 12 در ورزشگاه حضور دارد.

 *تماشاگرانی که بلیت الکترونیکی خریداری کرده‌ا‌ند وقتی به ورزشگاه رسیدند و متوجه شدند جایگاه آنها خالی و محفوظ است ناراحت بودند. آنها به یکدیگر می‌گفتند کاش 15 دقیقه قبل از بازی می‌آمدیم!

 * مهدی حب درویش رکورددار روپایی در دنیا به همراه تعدادی از نوجوانان در ورزشگاه آزادی حاضر شد و دور تا دور زمین را با توپ‌های مختلف روپایی زد.

 *ماموران کنترل بلیت از تماشاگران برای نشستن در جایگاه‌هایشان شناسنامه یا کارت ملی می‌خواهند و آنها را با این روش در جایگاه‌ها مستقر می‌کنند

* طرفداران تیم پرسپولیس علیه سرمربی استقلال شعار داده و در مقابل استقلالی‌ها علیه رویانیان شعار می‌دهند.
 
* در بین کری‌های طرفداران استقلال و پرسپولیس آبی‌ها از قاضی حمایت کردند و پرسپولیسی‌ها از سیدصالحی. به محض اینکه شعارهای تماشاگران شدت پیدا می‌کند مسئولان دوباره اقدام به پخش موزیک می‌کنند.

دیدار دو تیم از ساعت 18 و 50 دقیقه برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها