امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43943
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در این مراسم که با قرائت دعای جوشن صغیر آغاز شد، سخنرانان پیرامون توطئه‌های استکبار جهانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در این مراسم که با قرائت دعای جوشن صغیر آغاز شد، سخنرانان پیرامون توطئه‌های استکبار جهانی علیه مقاومت اسلامی در خاورمیانه و بویژه در کشور سوریه سخنرانی کردند.

مهدی آقاجعفری سفیر جمهوری اسلامی ایران در تانزانیا نیز با شرکت در این مراسم طی سخنانی با ارائه تحلیلی پیرامون اهداف و مراحل مختلف بحران سازی در سوریه در دو سال و نیم گذشته، مراحل مختلف دسیسه‌های جبهه متحد آمریکایی - صهیونیستی - تکفیری علیه این کشور را تشریح و دلیل آن را انتقام از حمایت و نقش مردم مسلمان سوریه در پیروزی‌های غرور انگیز سالهای اخیر مقاومت اسلامی علیه رژیم صهیونیستی و با هدف در هم شکستن محور مقاومت دانست.

شرکت کنندگان در این مراسم همچنین ضمن دعا برای نصرت و پیروزی ملت‌های مسلمان در مقابله با توطئه‌های استکباری بویژه در بحرین، لبنان، فلسطین، عراق، مصر، افغانستان، پاکستان و جمهوری اسلامی ایران، نصرت و یاری مردم مسلمان سوریه در برابر تهدیدات اخیر آمریکا علیه این کشور را از خدای قادر و متعال مسألت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار