امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43954
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 97
امیرحسین قاضی‌زاده سخنگوی جبهه پایداری و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

امیرحسین قاضی‌زاده سخنگوی جبهه پایداری و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره مسئله سوریه اظهارداشت: جنگ سوریه جنگ داخلی نیست بلکه جنگ بین‌المللی است که یک طرف آن جریان مقاومت و طرف دیگر نظام سلطه،رژیم اسرائیل، کشورهای مرتجع عرب و کشورهای غربی قرار دارند.

نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح‌کرد: ‌اتفاقات سوریه داخلی نیست و آنهایی که این اقدامات را انجام می‌دهند سوری نیستند بلکه مزدوران خارجی هستند که از غرب و کشورهای مرتجع عرب سازماندهی می‌شوند و می‌جنگند.

وی با بیان اینکه باید به وظیفه خود در جریان مقاومت عمل کنیم، یادآورشد: زنجیره مقاومت شامل حزب‌الله، سوریه و ایران است؛ عمق استراتژیک انقلاب اسلامی دفاع از آرمان‌های انقلاب و مبارزه با شیطان بزرگ آمریکا و فرزند نامشروع آن اسرائیل است و ما باید با تمام قوا در میدان باشیم.

قاضی‌زاده با بیان اینکه ‌آمریکایی‌ها علاوه بر شکست در عراق و افغانستان، از شکست در ویتنام و سایر جنگ‌ها هم عبرت نگرفتند، افزود: این نشان می‌دهد نظام آمریکا مستعمره منافع رژیم اسرائیل است و وظیفه دارد در اقدام خود جهت منافع اسرائیل عمل کند.

نماینده مردم مشهد در پایان خاطرنشان کرد: خواسته آمریکا و رژیم اسرائیل این است که به نظام سوریه به علت دفاع از حزب‌الله باید صدمه زده شود و هیچ چیز دیگری را نمی‌بینند ولو اینکه در جنگ‌های قبلی هم شکست خورده باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها