امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43955
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 79
یکی از نمایندگان مجمع استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به جلسه این مجمع با وزیر کشور اشاره ...

یکی از نمایندگان مجمع استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به جلسه این مجمع با وزیر کشور اشاره کرد که از بین 38 نفر اعضا تنها 15 نفر حضور داشتند و گفت: در این جلسه درباره موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تهران به عنوان یک کلانشهر و پایتخت همچون فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی صحبت شد.

وی بر همین اساس به مطرح‌شدن نگرانی‌هایی که در موضوعات مختلف به ویژه بخش فرهنگی وجود دارد اشاره کرد و افزود: همچنین در این جلسه از وزیر کشور خواسته شد تا پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام را به سرانجام برساند.

این نماینده مجلس در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع «استاندار تهران» اشاره کرد و یادآور شد: وزیر کشور در این جلسه تأکید کرد که استاندار تهران باشد باید در حد وزیر باشد و قدرت تعامل با همه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها را داشته و نگاه کلان به همه موضوعات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشد؛ همچنین با مسائل اقتصادی به خوبی آشنا باشد.

وی با تاکید بر اینکه در این جلسه نمایندگان از بختیاری، صلاحی، مرتضوی و فروزنده برای استانداری تهران نام بردند، اظهارداشت:‌ وزیر کشور هم گفت بنده نظر خود را دارم و باید با شخص رئیس‌جمهور در این زمینه حتماً هماهنگ شود چراکه آقای روحانی نگاه ویژه‌ای به استان تهران دارد.

این نماینده مجلس ادامه داد: وزیر کشور در این جلسه گفت که سعی می‌کنیم به تفاهم برسیم ولی در انتخاب گزینه نهایی باید با شخص رئیس‌جمهور هماهنگ شود.

این نماینده مجلس در پایان خاطرنشان کرد: وزیر کشور در این جلسه اعلام کرد از اواخر هفته تغییرات استانداری‌ها کلید می‌خورد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها