امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43980
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در صحنه‌ای به علت اشتباه حنیف عمران‌زاده بر سر او فریاد زد. ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در صحنه‌ای به علت اشتباه حنیف عمران‌زاده بر سر او فریاد زد. همچنین سرمربی استقلال در صحنه‌ای به قضاوت داور مسابقه معترض بود که با تذکر فغانی روبه‌رو شد.

* مهدی نظری، مهاجم استقلال در صحنه‌ای از ناحیه سر دچار آسیب‌دیدگی و با شکستگی روبه‌رو شد و در ادامه بازی با سر بانداژ شده حاضر شد.

* هواداران روی چشمان بنگر، نیلسون و سیدمهدی رحمتی نور لیزر می‌ا‌نداختند.

* پس از اینکه مهدی نظری دچار آسیب‌دیدگی جزیی شد فرهاد مجیدی از روی نیمکت بلند شد و به گرم کردن پرداخت.

* در صحنه‌ای دوربین تلویزیونی روی چهره سعید شیرینی رفت که چشمان او بسته بود. گزارشگر بازی با کنایه خطاب به سرپرست پرسپولیس گفت که مثل اینکه او می‌خواهد سرمربی تیم ملی شود!

* مهدی فنونی‌زاده پیشکسوت استقلال که قصد حضور در vip را داشت از حضور او جلوگیری کردند. فنونی‌زاده سپس قصد داشت میان هواداران برود که از این اتفاق نیز جلوگیری داشت در بازگشت مهدی فنونی‌زاده وقتی می‌خواست بار دیگر به vip برود این بار برخورد بسیار بدی با او شد و این پیشکسوت فوتبال را از آنجا دور کردند.

*در دقیقه 44 سیاوش اکبرپور دچار مصدومیت شد و جای او را فرهاد مجیدی گرفت، مجیدی هنگامی که قصد ورود به زمین را داشت از علی دایی رخصت گرفت.

*هواداران استقلال پس از ورود مجیدی به بازی به شدت او را تشویق کردند.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها