امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4400
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۹
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، محمد لایق حقیقی در همایش مدیران ارشد نفت و گاز پتروشیمی در سالن جلسات شهید تند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، محمد لایق حقیقی در همایش مدیران ارشد نفت و گاز پتروشیمی در سالن جلسات شهید تند گویان اظهار داشت: بسیجیان همواره در صف مقدم دفاع از ارزش‌ها حاضر هستند.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج کارگری و شهدای والامقام آن به ویژه شهید برونسی افزود: ما برای یک اندیشه و یک باور کار می‌کنیم و در این راه با روحیه خستگی‌ناپذیر باید به پیش برویم چون خستگی در این راه مقدس عین هدر دادن زحمات و دستاوردهای مجاهدان گذشته است که در راه ارزش‌ها و آرمان‌های این انقلاب جان خود را از دست داده‌اند.  

رئیس سابق سازمان بسیج کارگری کشور خاطرنشان کرد: در علم و دانش باید به روز باشیم و این تنها عامل است که به ما قدرت و توانایی لازم را می‌دهد تا در برابر ابر قدرت‌ها ایستادگی کنیم.

وی به مذاکره با آمریکا اشاره کرد و گفت: بعضی از افراد ساده‌اندیش خیال می‌کنند که تنها مشکل ما با آمریکا انرژی هسته‌ای یا نفت است، در صورتی که این گونه نیست و آنها با ایدئولوژی و جهان‌بینی ما اختلاف دارند و ما در جهان بینی با آنها هیچ وقت نمی‌توانیم یکی باشیم.

لایق در ادامه تصریح کرد: کارگران، کارفرمایان و مهندسین ما هیچ وقت نباید به علم دیروز اکتفا کنند چون این کار هلاکت و بدبختی را در نهایت به دنبال دارد و نیروهای فعال و زحمتکش ما باید با علم روز خود را مجهز کنند تا موجبات سعادت جامعه را فراهم کنند.

وی خاطر نشان کرد: کاری کنید که سرمایه و ثروت از اندیشه بیرون شود نه از منابع و نیروی زمینی؛ چون منابع زمینی وابستگی را به دنبال می‌آورد و این کار جلوی پویایی و حرکت به جلو را می‌گیرد.

لایق در ادامه به بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: اگر شما استقلال اقتصادی را بتوانید به دست بیاورید می‌توانید استقلال خود در زمینه‌های دیگر را نیز حفظ کنید.

وی در پایان به زندگی پر برکت شهید برونسی اشاره کرد و یادآور شد: با عشق و علاقه و دلدادگی و با جدیت تمام باید کار را ادامه داد و احساس خستگی نکرد چون انسان ناامید از درگاه خدا رانده شده است و اینها همه از ویژگی‌های شهدای ما به خصوص شهید برونسی و شهریاری بوده است.

انتهای پیام/2451/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها