امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44009
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «محمود عباس» در دیدار با یک هیئت ورزشی عربی گفت: چنانچه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «محمود عباس» در دیدار با یک هیئت ورزشی عربی گفت: چنانچه اسرائیل از توافقات سازش امضا شده با دولت‌های قبلی عقب‌نشینی کند، طرف فلسطینی نیز از اصل تبادل اراضی عقب‌نشینی خواهد کرد.

وی افزود: موضوع مذاکرات کنونی، ترسیم مرزهاست؛ ما دیدگاه خود درباره این موضوع را ارائه کردیم و طرف اسرائیلی نیز گفت که می‌خواهد توافقات با «ایهود اولمرت» نخست‌ وزیر سابق اسرائیل درباره مرزها و امنیت را نادیده بگیرد.

عباس تصریح کرد: ما در موضوع مرزها با اولمرت مابین سال‌های 2006-2009 توافق کردیم که اسرائیل از همه اراضی اشغالی سال 1967 عقب‌ نشینی کند و در مقابل آن یک تبادل محدود اراضی صورت گیرد و اولمرت تبادل 6 درصد اراضی را مطرح کرد و ما نیز 1.9 درصد را پیشنهاد کردیم.

وی همچنین اظهار داشت: هیئت ما به هیئت کنونی اسرائیل ابلاغ کرد که اگر قصد دارید از توافقاتی که با اولمرت صورت گرفته بود، عقب نشینی کنید ما نیز از مواضع خود در خصوص تبادل اراضی عقب نشینی خواهیم کرد و ما خواهان اراضی مرزهای سال 1967 هستیم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها