امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44010
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، حملات مکرر گروه‌های مسلح به «لشکر 81» ارتش این ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، حملات مکرر گروه‌های مسلح به «لشکر 81» ارتش این کشور را در منطقه «الرحیبه» از توابع ریف دمشق، در جنوب سوریه را دفع کنند.

گروه‌ها و عناصر مسلح از چهار روز پیش حملات مستمر و مکرری را برای تصرف مقر لشکر 81 ارتش سوریه انجام داده بودند که با دفع تمام این حملات مواجه شده بودند.

مقر لشکر 81 ارتش سوریه به این جهت که بر سر مسیر «حمص – دمشق» قرار دارد، از اهمیت استراتژیک بسیاری برخوردار است، به ویژه آنکه این مسیر خط کمک و امداد رسانی و یکی از نقاط حمایت و پشتیبانی از دمشق، پایتخت سوریه به شمار می‌آید.

به همین دلیل تصرف مقر این لشکر برای گروه‌ها و عناصر مسلح از اهمیت بسیاری برخوردار است و چهار روز است، مورد حمله گروه‌ها و عناصر مسلح قرار دارد.

در جریان درگیری‌های روی داده بین یگان‌های ارتش سوریه با عناصر مسلح در این منطقه عناصر لشکر 81 ارتش سوریه ده‌ها فرد مسلح را به قتل رسانده و زخمی کردند و به حمله این گروه‌ها و عناصر پایان دادند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها