امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44011
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از نشست خبری، با چند رسانه در راه رسیدن به خودرویش گفت‌وگو کرد. او ابتدا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از نشست خبری، با چند رسانه در راه رسیدن به خودرویش گفت‌وگو کرد. او ابتدا اظهار داشت: در این دربی نسبت به دربی‌های گذشته شانس بیشتری برای برد داشتیم البته باید قبول کرد ما دو بازیکن خوب‌مان یعنی خسرو حیدری و هاشم‌بیک‌زاده را در اختیار نداشتیم. این دو در 50 متر رو به جلو خیلی تاثیرگذارند.

وی ادامه داد: در دربی 77 پیام صادقیان یکی ـ دو صحنه خوب نمایش داد که باید در دربی از این صحنه‌ها بیشتر دیده شود و بازیکنان دیگر هم چنین صحنه‌هایی را به نمایش بگذارند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا شما پاسخگو نیستید، گفت: من همیشه به رسانه‌ها پاسخگو هستم. امروز هم در برنامه ورزش و مردم صحبت کردم. مشتری 8 صبح رادیو هم همیشه من هستم زیرا آنها می‌دانند من از ساعت 6 و نیم بیدارم اما وقتی به خانه می‌روم به احترام خانواده‌ام موبایلم را روی سایلنت می‌گذارم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه برنده واقعی این بازی چه کسی بود، گفت: برنده واقعی این بازی طرفداران دو تیم و داوران بودند. در این دربی شاهد یک بازی فیزیکی و قدرتی بودیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها