امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44047
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 63
عادل عبدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در جنوب استان تهران ایجاد جاذبه‌های گردشگری در این شهر را یکی از ...

عادل عبدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در جنوب استان تهران ایجاد جاذبه‌های گردشگری در این شهر را یکی از دغدغه‌های اعضای سومین دوره شورای اسلامی کهریزک برشمرد و گفت: این منطقه دارای پیشینه تاریخی ارزشمندی است که اکنون نام بسیاری از ابنیه‌های قدیمی این شهر در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

عضو شورای اسلامی شهر کهریزک افزود: کالبد کهریزک امروز زیر تیغ جراحی است و با اجرا و بهره‌برداری از 100 پروژه عمرانی، اجتماعی، ترافیکی و خدماتی تحولی بزرگ برای این شهر در پیش است که طی آن ساختار شهر دگرگون و فضای بهتری برای زیستن فراهم خواهد شد و مدیریت شهر اکنون به دنبال راهکاری است که علاوه بر پاسخ به مطالبات شهروندان و جلب رضایت آنها با تقویت جاذبه‌های تاریخی و طبیعی شهر، فرصتی را برای تبدیل این شهر به یکی از قطب‌های گردشگری استان تهران فراهم کند.

عضو دوره سوم شورای اسلامی شهر کهریزک در این خصوص گفت: بسیاری از شهرهای استان تهران به دلیل واقع شدن در حاشیه شهر شانس حضور و تردد سایر اهالی شهر را از دست داده‌اند اما خوشبختانه شهر کهریزک به دلیل همجواری با مرقد مطهر امام خمینی (ره)، قرار گرفتن در مسیر دسترسی به فرودگاه امام خمینی (ره)، اتوبان‌های خروجی شهر و استقرار دانشگاه پیام نور و چندین مجموعه فرهنگی و خدماتی بزرگ که آوازه آنها از فراز این شهر فراتر رفته است.

عبدی در پایان تصریح کرد: ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های گردشگری شهر و فرامنطقه‌ای شدن را دارد که امیدوارم پیگیری این موضوع در دستور کار شورای جدید نیز قرار بگیرد. 
انتهای پیام/2462/س30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها