امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 44082
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران به مناسبت درگذشت لئون آنانیان رییس کانون نویسندگان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران به مناسبت درگذشت لئون آنانیان رییس کانون نویسندگان ارمنستان، با جامعه نویسندگان تئاتر و هنرمندان ارمنستان اظهار همدردی کرده و طی ارسال پیامی به کانون نویسندگان ارمنستان و خانواده او تسلیت گفت. 

در متن پیام  تسلیت کانون نمایشنامه نویسان خانه تئاتر ایران به کانون نویسندگان ارمنستان آمده است:

«لئون آنانیان» از برجسته‌ترین نویسندگان و شاعران کشور دوست و همسایه ایران، ارمنستان بود که در دوران ریاستش در کانون نویسندگان ارمنستان برای ایجاد روابط میان هنرمندان دو کشور به ویژه نمایشنامه‌نویسان ایران و ارمنستان از هیچ کوششی فروگذار نکرد. ایشان توانست با همکاری کانون نمایشنامه نویسان ایران فصل نوینی را برای نمایشنامه‌نویسان دو کشور رقم زند که بی‌شک تعمیق روابط بین نمایش‌نامه‌نویسان ایران و ارمنستان برای همیشه وامدار کوشش‌ها و مهربانی‌های بی‌دریغ این هنرمند فرهیخته است.

کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران ضمن ابراز تأسف عمیق خود از این شخصیت فرهیخته فرهنگی و هنری، با خانواده محترم ایشان ابراز همدردی کرده و فقدان وی را به کانون نویسندگان ارمنستان و جامعه فرهنگی و هنری این کشور تسلیت می‌گوید.

هیئت مدیره کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران:

محمد امیریاراحمدی، بهزاد صدیقی، افروز فروزند، حسن باستانی، سوسن رحیمی و سلما سلامتی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها